Holocaust - ofiara całopalenia. Wyróżnia ją właśnie to, że palone jest doszczętnie wszystko. Całopalenie ma być tym, co zagładę Zydów ma wyróżniać. Na pewno?
Na filmie fundacji Rudermana grupa Zydów powtarza "Polski Holocaust". Napis pod spodem głosi Szoah Polin. Ma to być protest przeciwko polskiej ustawie o penalizacji określeń typu "Polskie obozy koncentracyjne". Fraza "Polski Holcaust" zrównuje Polaków z niemieckimi katami. Ma nas obrażać. Ale coś takiego jak polski Holocaust rzeczywiście było: CAŁOPALENIE NARODU POLSKIEGO!

11. sierpnia 1939 Nikołaj Jeżowy wydał rozkaz 00485. Na polskiej wiki znajdziecie, że rozkaz skutkował aresztowaniem setek tysięcy ludzi, na angielskiej:  August 11, 1937 laid the foundation for the systematic elimination of the Polish minority in the Soviet Union between 1937 and 1938.

Eliminacja kojarzy się już jednoznacznie i słusznie. Chodziło bowiem o to by wymordować wszystkich Polaków na terenie ZSRR. Mamy spełniony warunek Holocaustu: całopalenie, zniszczenie doszczętne.

Czyimi rękoma dokonano rzezi Polaków?
Tym razem polska Wiki jest mniej eufemistyczna: 38% kadry kierowniczej NKWD to żydzi. Polski artykuł nie byłyby wiarygodny, dlatego powołuję się na artykuł z Frankfurter Allgemeine, gdzie Niemcy szacują udział Zydów  w kierownictwie NKWD na 40%, przy czym stanowili 2% społeczeństwa ZSRR, co oznacza zdecydowaną nadreprezentację.

Pogrom Lwowski. Podobno ofiarą był sam Stanisław Lem. Po wkroczeniu Niemców do Lwowa, doszło tam do niesłychanie brutalnego pogromu Zydów. Przed opuszczeniem Lwowa, NKWD wymordowała wszystkich politycznych więźniów. NKWD kojarzona przez ludność ukraińską z Zydami. Jak twierdzi FAZ, wiara ukraińskiej ludności nie była pozbawiona podstaw. Niemcy umieli to wykorzystać... Osobiście myślę, że nienawiść była szczera. Uważam też, że za zbrodnie NKWD zapłacili Bogu Ducha winni Zydzi, którzy nie mieli szans uciec przed frontem.

W prezentacji nie wspomniałem o wielkiej zbrodni NKWD - rzezi katyńskiej! Tu znowu spełniony jest warunek Holocaustu - zabić ich wszystkich. Celem ZSRR było zabicie wszystkich polskich oficerów i polskiej elity. Mniej groźnych deportowano na Sybir. Brzmi może łagodniej, ale czymże to się różni od hitlerowskiej zasady - przed śmiercią na maksa wykorzystać. Efektem była w przybliżeniu taka sama liczba ofiar jak w przypadku rozkazu Jeżowa.

Prezentacja miała być odpowiedzią dla Zydów, ale Holocaustu na Polakach dopuścili się też Ukraińcy na terenach Wołynia i Podola.

A po wojnie? Po wojnie liczba Zydów w służbach bezpieczeństwa  jeszcze wzrosła.

Na zakończenie: nie jestem antysemitą. Nie wiem, jaki odsetek z nich kolaborował. Pewnie niewielu Zydów to kaci, ale przynajmniej 50% katów to Zydzi.

Proszę zwrócić uwagę, że fundacja Rudermana nie obwinia jakiegoś polskiego marginesu - obwinia wszystkich Polaków jako nację. A przecież tak wielu bliskich mi ludzi oddało życie, żeby ich ratować.

A teraz dawajcie minusy!

Polen vor der Zerreißprobe

WERSJA ROBOCZA

 

 

ARTE: Warszawa jesienią 2017, kraj odwraca się od Europy Zachodniej – tak Róża Thun widzi kurs, jaki obrał Polski rząd, od dwóch lat, kiedy doszedł do władzy.

Co miesiąc partia, PiS inscenizuje ten marsz – od kiedy jest przy władzy. Rozmodleni idą za człowiekiem, który głosi im kazania, że Polska otoczona jest przez zewnętrznych wrogów – Jarosław Kaczyński, szef partii rządzącej, która chce zamknąć kraj przed zewnętrznym światem.

Wsadzę kij w szprychy... Słyszeliście o poprawności politycznej? Dla przeciętnego Niemca fakt, że przyjął milion muzułmanów to po prostu przykazanie miłości. Gdyby im to powiedzieć 25 lat temu, pukaliby się w głowy. 25 lat temu mówiono im o tym, że geje i lesbijki to też ludzie... w sumie prawda, nie? Ale gdyby im to powiedzieć 40 lat temu, to by się pukali po głowach - w Niemczech karalność stosunków między mężczyznami zniesiono formalnie dopiero w latach 90. 40 lat temu z okładem zaczęły się ruchy wegetariańskie. Jedzenie mięsa zaczęto poddawać ocenie moralnej. Nie chce mi się pisać więc - tak, walka o prawa zwierząt to był jedynie krok w kierunku poprawności politycznej. U nas jak widać popierają to ludzie zdawałoby się światli. Co mają z tego zwierzęta? Będą katowane w piwnicach... (Zanim nie było dla nich praw, po piwnicach nie gwałcono latami kobiet jak w Austrii czy Walonii...) Całość zejdzie do podziemia i nie będzie szansy zareagować. Co zyskało państwo? O tak - nową represję dla ludzi. Władza państwa nad obywatelem zwiększyła się. Szczególnie zyskała pewna grupa ludzi - ta najgorsza... donosiciele. Teraz może się okazać, że katujesz psa, jak sobie kupisz lepszy samochód. W dodatku organizacje "pro zwierzęce" będą czerpały profit z donosicielstwa. Uważaj, bo sąsiad patrzy... czy pies nie na łańcuchu, czy nie ścinasz własnego drzewa. Budowana jest postawa antyobywatelska. Obywatelem nie jest przecież ktoś, na kogo zawsze znajdzie się paragraf. Zwierzętom będzie tymczasem tylko tak dobrze, jak dobrze będzie ludziom i żaden przepis tego nie zmieni. Nie będzie niestety dobrze, jeśli kwestionuje się coś takiego, jak własność prywatna... a kwestionuje się! Idziemy śmiałym krokiem ku komunie. Zapłacą i ludzie i zwierzęta... z pobudek miłości. Przecież ten system nie bez powodu nazywa się POPRAWNOŚĆ polityczna. Jego tezy z gruntu są poprawne i trudno szpilę wbić. Właśnie na tym polega jego fenomen, że chodzi o dobro... pozorne.

Polityka Merkel naprawdę ma ręce i nogi. Nie szukałbym jednak przyczyny imigracji w niemieckich bombach spadających na afrykańskie wsie. Jeśli mają jakiś wpływ, to znikomy. Przyczyna leży głęboko w lewackiej ideologii. Jest taki odcinek Star Trek TOS, gdzie Kirk ląduje na pewnej planecie. Pod koniec filmu okazuje się, że jest tylko kuglarzem na planecie tak pełnej ludzi, że nie ma tam praktycznie miejsca1. Jak byłem mały, straszono nas przeludnieniem świata - już niedługo będzie nas 5 miliardów ludzi! Co poczniemy, co damy im jeść? Wymyślono eutanazję, aborcję itd... ale przede wszystkim rozdawano setkami tysięcy pigułki antykoncepcyjne. Abortowano w samej Europie około miliard dzieci!!! Nie wdawajmy się w meandry etyczno religijne - powiedziano kobiecie - możesz szaleć, sypiać z kim chcesz, nie musisz stać przy garach, nie musisz mieć dzieci... To rewolucja 68. W latach 90 w niemieckiej TV próżno było szukać dzieci - same single. Dzieci to coś nienormalnego, wer Kinder hat, ist asozial! Tak... kto ma dzieci, jest aspołeczny. Do Polski też doszła ta ideologia i też wyzbyliśmy się dzieci. Przerobiono nasz model życia. Wszyscy jesteśmy lemingami i wszyscy podlegamy inżynierii społecznej. Niemcy to kraj bardzo oligarchiczny. Przecież ktoś musi produkować, sprzątać kupy z jezdni... Przemysłowi bonzowie muszą sprzedawać i potrzebują ludzi, ale nie dzieci. Zaczęło się wysysanie Europy z ludzi. Kształcili się w swoich krajach, tam dorastali - Niemcy przejęły samą śmietanę - człowieka dorosłego, na którego nie trzeba łożyć. Wysysali Włochów, Greków, Turków, Rosjan. Wyssali około miliona Polaków. Zmieniła się struktura społeczna, ale wciąż porody, rodzące Niemki trzeba zastępować kimkolwiek. Tak działa cywilizacja BORG ze Star Trek TNG. Jeśli przestaniesz ssać, zginiesz, bo sam już nie produkujesz. Agresja jest wpisana w ten system. Na zakończenie powiem tak: aby zachować dzisiejszy poziom życia tego egoistycznego społeczeństwa, potrzeba nie miliona imigrantów, tylko 5 milionów i to od zaraz! Natychmiast! Skąd wiara, że nowi zechcą płacić? Ja jej nie podzielam, ale Niemcy od dawna utrzymywani byli w tępocie. To państwo utrzymuje 300.000 elity. Reszta Niemców nie jest potrzebna. Wystarczy, że będą słuchać, a te 300.000 poprowadzi. Skoro to się udawało przez 150 ostatnich lat, czemu ma się nie udać z Arabami?

P.S. Wbrew pozorom z Turkami trochę się w Niemczech udało. Nie asymilują się, to fakt. Ale Niemcy nie są oligarchii potrzebni - potrzebne są ryje, które będą żreć. Więc Turcy nie asymilują się, ale kupują niemieckie żarcie, niemieckie samochody - przejęli nawet handel nimi. Sie tragen bei! Zwykły Niemiec nic z tego nie ma - biednieje. Ale on nie ma znaczenia.

-----

1. The Mark of Gideon, TOS

w budowie

Nie, nie pod ścianą płaczu, a raczej pod ścianą, gdzie Niemcy w czasie wojny, dokonywali na Polakach egzekucji.

Zupełnie przypadkiem trafiłem na youtube na film z Aleksandrą Rybińską. Podpisana została jako polish official, więc pomyślałem, że to jakiś polski urzędas, może polityk, będzie teraz brukał na ekranie swoją polską ojczyznę.

Zobaczyłem Aleksandrę Rybińską, której niestety przedtem nie znałem. No i zdziwiłem się widząc, jak zamiata swoje nieprzychylne niemieckie otoczenie.

Niestety nie każdy zna niemiecki. Postanowiłem film przetłumaczyć, ale zadanie trochę mnie przerosło - nie mam tyle czasu. Mimo angielskich napisów, opierałem się na niemieckim oryginale. Niestety mam tylko laptopa z cienkimi pierdziawkami, dlatego jednak w kilku miejscach angielskie napisy były przydatne, zwłaszcza gdy chodzi o nazwiska.

 Proszę to traktować jako tekst roboczy:

Michael Hirz:
Aleksandra Rybińska, Polska została ostro skrytykowana za politykę uchodźczą przez Brukselę i nie na końcu przez Berlin.

I ciągle pojawiał się zarzut, że nowe europejskie państwa członkowskie, a więc Państwa Europy Srodkowej, dzielą Europę na Wschód i Zachód.

Teraz doświadczamy sytuacji, jak ostatnio na przykładzie Austrii, że inne europejskie rządy mają tendencję się do tego przyłączać.

Czy to dla rządu w Warszawie jest satysfakcja?